Asset_2at2x.png

KONTAKT

Försäljning

karikatyyrit_kaikki_turkka.png
Turkka Kivelä

Försäljning

 

turkka@conexx.fi
+358 (0) 400 311 686

karikatyyrit_kaikki_iro.png
Iro Kaukonen

Försäljning

iro@conexx.fi
+358 (0) 40 652 2264

karikatyyrit_kaikki_marika.png
Marika Alanko

Försäljning

 

marika@conexx.fi
+358 (0) 400 600 602

Installation och underhåll

Ekonomi och administration

karikatyyrit_kaikki_frans.png
Frans Kenkkilä

Installationsansvarig

 

frans@conexx.fi

+358 (0) 40 655 0655

karikatyyrit_kaikki_antti.png
Antti Mäki-Rajala

Underhåll och reservdelar
 

antti@conexx.fi

+358 (0) 40 660 3113

karikatyyrit_kaikki_eija.png
Eija Lähdesmäki

Fakturering, logistik

eija@conexx.fi

+358 (0) 500 565 511

karikatyyrit_kaikki_jarkko.png
Jarkko Kivelä

Verkställande direktör

jarkko@conexx.fi

+358 (0) 400 861 156

CONEXX

Kaarretie 6 
60510 Seinäjoki
FINLAND

Email:
myynti(a)conexx.fi
förnamn(a)conexx.fi

Faktureringsadresserna

Vi behandlar inte pappersfakturor. Vi tar huvudsakligen emot fakturor i elektronisk form.

Information för nätfakturering
Företagets namn: Westmoor Oy
EDI-kod: 003714865996
Nätfaktureringsoperatör: Maventa (003721291126)
Operatörens förmedlarkod: DABAFIHH
FO-nummer: 1486599-6

Fakturering via email
Ifall det inte är möjligt att skicka nätfaktura, sändes pappersfakturorna i pdf- form som ett helt dokument

14865996@scan.netvisor.fi