top of page

Yhteystiedot

Turkka Kivelä

Turkka Kivelä

Myynti

 

turkka@conexx.fi
+358 (0) 400 311 686

Marika Alanko

Marika Alanko

Myynti

 

marika@conexx.fi
+358 (0) 400 600 602

Jarkko Kivelä

Jarkko Kivelä

Myynti | Toimitusjohtaja

jarkko@conexx.fi

+358 (0) 400 861 156

Antti Mäki-Rajala

Antti Mäki-Rajala

Huolto ja varaosat
 

antti@conexx.fi

+358 (0) 40 660 3113

Rafal Kowalski

Rafal Kowalski

Asennukset
 

rafal@conexx.fi

+358 (0) 40 169 8600

Eija Lähdesmäki

Eija Lähdesmäki

Laskutus, logistiikka

eija@conexx.fi

+358 (0) 500 565 511

KÄYNTIOSOITE

Vastamäentie 1, 61850 Kauhajoki

POSTIOSOITE

Orismalantie 274, 61550 Orismala

Laskutusosoitteet

Emme käsittele paperilaskuja. Verkkolasku on ensisijainen laskujen vastaanottotapamme.
 

Verkkolaskutuksen tiedot
Yhtiön nimi: Westmoor Oy
OVT-tunnus: 003714865996
Verkkolaskuoperaattori: Maventa (003721291126)
Operaattorin välittäjätunnus: DABAFIHH
Y-tunnus: 1486599-6

 

Laskut sähköpostitse
Mikäli teidän ei ole mahdollista lähettää verkkolaskuja, paperilaskut lähetetään pdf-muodossa yhtenä dokumenttina (myös liitteet samassa dokumentissa) sähköpostiosoitteeseen: 14865996@scan.netvisor.fi

bottom of page