Asset_2at2x.png

Yhteystiedot

Myynti

karikatyyrit_kaikki_turkka.png
Turkka Kivelä

Myynti

 

turkka@conexx.fi
+358 (0) 400 311 686

karikatyyrit_kaikki_iro.png
Iro Kaukonen

Myynti

iro@conexx.fi
+358 (0) 40 652 2264

karikatyyrit_kaikki_marika.png
Marika Alanko

Myynti

 

marika@conexx.fi
+358 (0) 400 600 602

Asennus ja huolto

Talous ja hallinto

karikatyyrit_kaikki_frans.png
Frans Kenkkilä

Asennuspäällikkö

 

frans@conexx.fi

+358 (0) 40 655 0655

karikatyyrit_kaikki_antti.png
Antti Mäki-Rajala

Huolto ja varaosat
 

antti@conexx.fi

+358 (0) 40 660 3113

karikatyyrit_kaikki_eija.png
Eija Lähdesmäki

Laskutus, logistiikka

eija@conexx.fi

+358 (0) 500 565 511

karikatyyrit_kaikki_jarkko.png
Jarkko Kivelä

Toimitusjohtaja

jarkko@conexx.fi

+358 (0) 400 861 156

CONEXX

Kaarretie 6 
60510 Seinäjoki
FINLAND

Email:
myynti(a)conexx.fi
etunimi(a)conexx.fi

Laskutusosoitteet

Emme käsittele paperilaskuja. Verkkolasku on ensisijainen laskujen vastaanottotapamme.
 

Verkkolaskutuksen tiedot
Yhtiön nimi: Westmoor Oy
OVT-tunnus: 003714865996
Verkkolaskuoperaattori: Maventa (003721291126)
Operaattorin välittäjätunnus: DABAFIHH
Y-tunnus: 1486599-6
 

Laskut sähköpostitse
Mikäli teidän ei ole mahdollista lähettää verkkolaskuja, paperilaskut lähetetään pdf-muodossa yhtenä dokumenttina (myös liitteet samassa dokumentissa) sähköpostiosoitteeseen: 14865996@scan.netvisor.fi